وبلاگ فروشگاه اینترنتی پری‌نگار

زندگی برای افرادی که مبتلا به آلوپسی هستند

نوشته شده توسط پری نگار در 1402/6/21

زندگی با آلوپسی می‌تواند هنگام قرار ملاقات چالش‌هایی را همراه داشته باشد، اما داشتن شرایطی که باعث ریزش مو می‌شود به این معنی نیست که نمی‌توانید یک زندگی دوست‌داشتنی سرگرم‌کننده و کامل داشته باشید. با تمرکز بر اعتماد به نفس، پیشرو بودن و یافتن شرکای مناسب، افراد مبتلا به آلوپسی می توانند در دنیای دوستیابی پیشرفت کنند.

  • آلوپسی یک اختلال خود ایمنی است که باعث ریزش مو می شود و اغلب منجر به طاسی جزئی یا کامل می شود. تنها در ایالات متحده بیش از 6 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار می دهد. این عارضه به دلیل استانداردهای زیبایی اجتماعی که مو را با جذابیت یکسان می کند، می تواند بر عزت نفس تأثیر بگذارد. با این حال، آلوپسی ارزش یا مطلوبیت کسی را تعیین نمی کند.
  • هنگام سر قرار حاضر شدن با آلوپسی، اعتماد به نفس عامل کلیدی است. به خود یادآوری کنید که شما خیلی بیشتر از موهایتان هستید. مالک زیبایی خود باشید و از کسی که هستید خجالت نکشید. ابراز اطمینان از خود می تواند برای شرکای بالقوه جذاب باشد. اجازه ندهید آلوپسی اعتماد به نفس شما را از بین ببرد. بدانید که فرد مناسب برای شما قدردان شما خواهد بود.
  • اطلاع دادن پیشاپیش در مورد ابتلا به آلوپسی نیز می‌تواند به آسان‌تر شدن آشنایی کمک کند. زمانی که احساس راحتی کردید وضعیت خود را فاش کنید، تا در آینده انتظارات مشخص شده باشد. این کار غافلگیری های ناخوشایند را از بین می برد و به طرف مقابل زمان می دهد تا قبل از ملاقات با شما تجزیه و تحلیل کند. به هر سوالی صادقانه پاسخ دهید. کسانی که انتقاد می کنند به هر حال ارزش وقت گذاشتن شما را ندارند.
  • یافتن شریکی که زیبایی درونی را در اولویت قرار دهد بسیار مهم است. فرد مناسب شما را به خاطر شفقت، هوش، شوخ طبعی و ارزش های شما تحسین خواهد کرد. پیوستن به گروه‌های حمایت از آلوپسی را در نظر بگیرید، که می‌تواند مکان‌های خوبی برای ملاقات با کسانی باشد که تجربه شما را درک می‌کنند.
  • اولین قرارهای ملاقات با آلوپسی ممکن است اعصاب خردکن باشد، اما خود واقعی بودن باعث می شود شخصیت شما بدرخشد. مکالمه را بر شناخت یکدیگر متمرکز کنید نه موهایتان. اگر افراد سوال می پرسند، به آن به عنوان کنجکاوی نگاه کنید، نه قضاوت. داشتن اعتماد به نفس و داشتن حس شوخ طبعی باعث آرامش دیگران می شود.
  • اجازه دهید همه چیز به طور طبیعی از نظر فیزیکی با سرعت خود پیشرفت کند. زمانی که زمان صمیمی شدن فرا می رسد، آنچه را که دوست دارید و با آن راحت هستید، در میان بگذارید. به یاد داشته باشید، در رابطه با رابطه جنسی و صمیمیت هیچ "قانونی" وجود ندارد. شریک مناسب به مرزهای شما احترام می گذارد.

قرار ملاقات با افراد دارای آلوپسی یا هر کسی ممکن است ترسناک باشد، اما بدانید که ارزش شما با مو مشخص نمی شود. با اعتماد به نفس، صادق و صبور باشید و اطراف خود را با افرادی احاطه کنید که از همه چیزهایی که شما را منحصر به فرد می کند قدردانی می کنند. مراقبت از خود و عشق به خود را در اولویت قرار دهید. با طرز فکر صحیح، قرار ملاقات می تواند هنوز هم هیجان انگیز و رضایت بخش باشد.

# مو

نظرات


نظرات شما