به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۰
کد تخفیف: pnc1402

سرم ضد ریزش مو مردانه فیتو Phytocyane Men

0 امتیاز از 0 نظر
قیمت فروش : 3,540,000 تومان
ارسال رایگان این کالا به سراسر کشور
coupons
افزودن به سبد خرید

شماره این کالا 1759 می باشد.

این کالا 7 روز پس از سفارش ارسال می‌گردد.

این کالا تکمیل موجودی می‌شود.

این کالا دارای تضمین اصالت میباشد.

عملکرد : عالی

کیفیت : عالی

اثربخشی : بالا

موارد بیشتر
  • گارانتی 72 ساعته
  • ضمانت تحویل
  • ضمانت اصالت
  • تضمین قیمت

معرفی و توضیحات

با سرم ابتکاری ضد ریزش مو مردانه فیتو Phytocyane-Men موهای ضعیف و ریخته دوباره رشد می کنند. فرمول ثبت اختراع این محصول با عصاره ماکا، اسیدهای آمینه و قارچ باعث ایجاد تارهای موی پرتر و ضخیم تر می شود. درمان موفقیت آمیز ترک در فولیکول ها را تغذیه می کند، موجب رشد و شادابی مو می شود.

  • از ریزش مو جلوگیری و موهای خود را به پر بودن سابق برگردانید: سرم انقلابی فیتو Phytocyane Men موهای نازک را با فرمول پیشرفته علوم زیستی احیا می کند. مواد گیاهی قوی مانند عصاره ماکا، قارچ شیتاکه و اسیدهای آمینه فولیکول های مو را با ایجاد محیط رشد بهینه تغذیه می کنند. با استفاده از این روش درمانی موفق، تنها در مدت 3 ماه، 3 برابر موهای بیشتری مشاهده کنید.
  • این سرم ضد ریزش مو چگونه عمل می کند: فرمول ثبت شده از هر سه مرحله چرخه رشد مو برای تراکم مطلوب پشتیبانی می کند. مواد فعال باعث تولید و افزایش طول عمر فولیکول های مو می شوند و در عین حال آنزیمی را که باعث نازک شدن مو می شود، مهار می کنند. همراه با درمان آلوپسی، باعث رشد مجدد مو می شود.

استفاده ساده: کافی است سرم ضد ریزش را قسمت به قسمت روی موهای تمیز و خشک شده بمالید و به آرامی ماساژ دهید. بدون نیاز به آبکشی برنامه درمانی 3 ماهه را برای بهترین نتیجه ادامه دهید. همچنین موها نرم، زیبا و شاداب می شوند.

این سرم مو پیشرفته ترمیم کننده موی فیتوسیان مردانه فیتو با ماکا، قارچ و اسیدهای آمینه رشد مو را تحریک می کند. این محصول با فرمول نوآورانه، فولیکول های مو را تغذیه می کند، طول عمر مو را افزایش می دهد و به وضوح تارهای ضخیم تر و پرتری را در محل های آلوپسی و قسمت هایی که موها نازک شده اند رشد می دهد.

نمایش کامل توضیحات کمتر کردن توضیحات