به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۷
بهار 1403 کد تخفیف: pnc1403

ریمل حجم دهنده لورآل پانوراما LOreal Panorama

0 امتیاز از 0 نظر
قیمت فروش : 865,000 تومان
ارسال رایگان این کالا به سراسر کشور
coupons
افزودن به سبد خرید

شماره این کالا 1832 می باشد.

این کالا 10 روز پس از سفارش ارسال می‌گردد.

موجود با خرید می‌شود.

این کالا دارای تضمین اصالت میباشد.

ارسال رایگان خرید 500 هزار تومان و بیشتر.

ماندگاری : بالا

پوشش : بلند کننده مژه

جلوه : حجم دهنده مژه

موارد بیشتر
 • گارانتی یک ماه
 • ضمانت تحویل
 • ضمانت اصالت
 • تضمین قیمت

معرفی و توضیحات

ریمل حجم دهنده LOreal Paris Panorama، ریملی نوآورانه است که حجم دهی چشمگیری به مژه ها می دهد و چشمان را تا 1.4 برابر بزرگتر نشان می دهد. این محصول نوآورانه طوری طراحی شده است که هر مژه را از ریشه تا نوک در بر می گیرد و ظاهری دلخواه و حجیم ایجاد می کند.

ویژگی ها و مزایا اصلی:

 1. حجم دهی فراگیر: فرمول منحصر به فرد این ریمل و برس مخصوص به نحوی طراحی شده که با هم به صورت یکپارچه عمل می کنند تا اثر حجم دهنده بی نظیری ایجاد کنند.
 2. چشمانی که بزرگتر دیده می شوند: ریمل حجم دهنده پانوراما لورآل پاریس به دلیل توانایی استثنایی خود در جداسازی و بلند شدن هر مژه، توهمی از چشمان بزرگتر و جذاب تر ایجاد می کند و چشمان را تا 1.4 برابر بزرگتر نشان می دهد.
 3. برس انعطاف‌پذیر: برس انعطاف‌پذیر به خوبی هر مژه را از ریشه تا نوک می‌پوشاند و از توزیع یکنواخت فرمول حجم‌دهنده ریمل اطمینان حاصل می‌کند و از جمع شدن ریمل جلوگیری می‌کند.
 4. فرمول ضد جمع شدن ریمل: با توده های ناخوشایند و لک های ریمل خداحافظی کنید. فرمول پیشرفته این ریمل به آرامی خشک می شود و مژه هایی زیبل را به ارمغان می آورد.
 5. بدون ایجاد لکه یا سنگینی: این ریمل برای استفاده در تمام روز طراحی شده است، این ریمل در برابر لکه شدن مقاوم است و مژه ها را سنگین نمی کند.
 6. مناسب برای چشم های حساس: ریمل حجم دهنده لورآل پاریس پانوراما با فرمول ملایم خود برای چشم های حساس بی خطر است و این امکان را می دهد که از مژه های زیبا بدون تحریک شدن لذت برد.

نحوه استفاده: ریمل را از پایین مژه های خود بزنید و در حالی که برس را به سمت نوک آن حرکت می دهید، برس را به جلو و عقب تکان دهید. برای جلوه بیشتر می توانید در چند لایه را اعمال کنید، اجازه دهید هر لایه قبل از اعمال لایه بعدی کمی خشک شود.

فواید:

 • حجم دهی پانوراما برای مژه های پرتر و چشمگیرتر
 • چشمانی بزرگتر برای ایجاد نگاهی جذاب
 • مژه های جدا شده و کشیده برای ظاهری زیبا
 • بدون جمع شدگی یا لکه شدن
 • مناسب برای چشم های حساس

با ریمل حجم دهنده LOreal Paris Panorama لورآل پاریس پانوراما حجم مژه ها و زیبایی چشمان را بیشتر خواهید کرد. فرمول نوآورانه و برس انعطاف پذیر این ریمل مژه هایی زیبا و چشم نواز ایجاد می کند و در عین حال چشمان را تا حدود یک و نیم برابر ( 1.4 ) برابر بزرگتر نشان می دهد. این ریمل با فرمول نوآورانه و برس انعطاف پذیر خود، حجم پانوراما را ایجاد می کند و چشمان را بزرگتر و جذاب تر نشان می دهد.

نمایش کامل توضیحات کمتر کردن توضیحات