به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۷
بهار 1403 کد تخفیف: pnc1403

ژل درمان ویتیلیگو ویتیکس ACM Vitix Gel برص و پیسی پوست

0 امتیاز از 0 نظر
قیمت فروش : 2,870,000 تومان
ارسال رایگان این کالا به سراسر کشور
coupons
افزودن به سبد خرید

شماره این کالا 1838 می باشد.

این کالا 10 روز پس از سفارش ارسال می‌گردد.

موجود با خرید می‌شود.

این کالا دارای تضمین اصالت میباشد.

ارسال رایگان خرید 500 هزار تومان و بیشتر.

ویژگی : ویتیلیگو / برص / پیسی

عملکرد : یکنواخت کردن رنگ پوست

انقضا : 2026/10

ساخت : آمریکا

موارد بیشتر
 • گارانتی یک ماه
 • ضمانت تحویل
 • ضمانت اصالت
 • تضمین قیمت

معرفی و توضیحات

ویتیلیگو، وضعیتی پوستی است که با از بین رفتن رنگدانه های پوست با ایجاد لکه های سفید نمایان می شود. ژل ویتیکس ACM Vitix Gel درمان کننده ویتیلیگو ( برص و پیسی ) حاوی 50 میلی لیتر، یک درمان کننده جامع است که از قدرت طبیعت برای بازگرداندن زیبایی طبیعی پوست استفاده می کند. این ژل نوآورانه برای تنظیم و بهبود تعادل فیزیولوژیکی رادیکال‌های آزاد در سلول‌های اپیدرمی فرموله و طراحی شده است و فرآیند رنگدانه‌سازی مجدد را بهبود می‌بخشد.

ویژگی ها و مزایا اصلی:

 1. فرمول انحصاری عصاره خربزه: یکی ازمزایای اصلی ژل ویتیکس ViTiX عصاره خربزه فرموله شده درون آن است، غنی از آنتی اکسیدان ها و آنزیم های فعال، که به طور مکمل در حمایت از فعالیت ملانوسیت ها عمل می کنند.
 2. حفظ تعادل رادیکال های آزاد: با تعادل سطوح پراکسید هیدروژن، ژل ViTiX ویتیکس یک محیط بهینه برای ملانوسیت ها ایجاد می کند - سلول هایی که مسئول رنگدانه های پوست هستند.
 3. بافت غیر چرب: با فناوری نوآورانه میکرو مهره ژل ACM ViTiX احساس پس از استفاده  احساس چربی روی پوست ایجاد نمی کند.
 4. کاربرد دوگانه: مناسب برای صورت و بدن، این ژل ویتیلیگو را می توان 1 الی 2 بار در روز استفاده کرد و پوشش کاملی را برای نیازهای پوست فراهم می کند.
 5. اثرات هم افزایی: هنگامی که در ترکیب با فتوتراپی یا هلیوتراپی (قرار گرفتن در معرض نور خورشید) استفاده می شود، ژل درمان کننده ویتیلیگو ویتیکس نتایج بهتری را ارائه می دهد و روند رنگدانه مجدد را تسریع می کند.

نحوه استفاده از ژل ViTiX برای نتایج بهینه: التدا تمیز کردن و پاکسازی کامل نواحی لک های پوستی را انجام دهید سپس مقدار مناسبی از ژل ViTiX (4mg/cm²) را روی نواحی فاقد رنگدانه و اطراف آنها بمالید. ژل را به آرامی با حرکات دایره ای روی پوست ماساژ دهید تا زمانی که احساس اولیه «شن ریز» از بین برود (تقریباً 40 ثانیه). پس از استعمال صبحگاهی، هنگامی که این ژل را روی پوست خود مالیده اید، نواحی تحت درمان را روزانه به مدت 0.5 الی 1 ساعت بدون ضد آفتاب یا آرایش در معرض نور خورشید قرار دهید تا بهترین نتیجه را داشته باشید. استفاده مداوم کلید درمان است لذا از ژل ویتیلیگو ویتیکس دو بار در روز به مدت 3 تا 6 ماه استفاده کنید تا شاهد بهبودهای قابل مشاهده باشید.

سایر مزایای تغییردهنده ژل ویتیلیگو ویتیکس ViTiX:

 • تسریع ایجاد رنگدانه پوست: بهبودهای مشهودی را ایجاد می کند که اغلب از ماه دوم استفاده منظم به بعد مشاهده می شود.
 • الگوهای مختلف ایجاد رنگدانه: الگوهای مختلف رنگدانه را ایجاد می کند، از جمله سبک های یکنواخت، متحدالمرکز یا "کنفتی".
 • اثرات سینرژیک با فتوتراپی: ژل ویتیکس ACM را با فتوتراپی یا هلیوتراپی توصیه شده توسط متخصص پوست خود ترکیب کنید تا نتایج بهتری داشته باشید.
 • استتار با اطمینان: در صورت تمایل همراه با این محصول می توانید از آرایشی مانند VitiColor برای استتار استفاده کنید، بدون اینکه ژل ViTiX خود را قطع کنید.
 • ملایم و ایمن: فرموله شده با مواد طبیعی، ایمنی و کارایی را برای پوست تضمین می کند.

قدرت درمان کننده ژل ویتیکس ویتیلیگو ACM ViTiX که توسط متخصصان فرموله شده است، رویکردی جامع برای تنظیم رنگدانه های پوست، ایجاد رنگدانه مجدد است و باعث می شود پوستی یکدست تر و زیبا تر ایجاد شود. با فرمول نوآورانه و رویکرد مکمل، این ژل برطرف کننده عوارض ویتیلیگو کارایی موثری برای بازگرداندن ظاهر مناسب پوست دارد.

نمایش کامل توضیحات کمتر کردن توضیحات