وبلاگ فروشگاه اینترنتی پری‌نگار

Logo

هیدروفیشیال (هیدرودرم) چیست و نحوه عملکرد، مزایا، خطرات آن چه هستند

نوشته شده توسط پری نگار در 1402/6/27

هیدروفیشیال یک روش محبوب و غیر تهاجمی است که پوست را عمیقا پاکسازی، لایه برداری و آبرسانی می کند تا پوست شاداب و زیبا شود. در درمان چند مرحله ای از دستگاهی استفاده می شود که با سرم های سفارشی و اسید هیالورونیک را وارد، چربی اضافه پوست را مکش، پوست را صاف و مرطوب می کند.

  • در طول هیدرودرم، متخصص زیبایی پوست را با پاکسازی عمیق پوست شروع می‌کند تا ناخالصی‌ها را از منافذ با استفاده از وکیوم استخراج کند. در مرحله بعد، با صاف کردن ملایم لایه های بالایی با نوک دندانه دار لایه برداری می کنند تا پوستی تازه نمایان شود.
  • پس از لایه برداری، دستگاه ترکیبی از سرم های مرطوب کننده و مغذی متناسب با نیازهای پوست را در سراسر صورت اعمال می کند. سرم‌های معمولی حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند چای سبز و ویتامین C برای محافظت از پوست و اسید هیالورونیک برای تامین آب‌رسانی هستند. در نهایت، یک ماسک ژل آبرسان روی پوست ماساژ داده می شود و به سرم ها اجازه می دهد تا به طور کامل جذب شوند.
  • مزایای گزارش شده پس از هیدروفیشیال شامل کاهش آکنه، بافت صاف تر پوست، به حداقل رساندن منافذ، محو شدن هایپرپیگمانتاسیون و پوستی سالم و زیباتر است. پوست را بدون احساس خشکی و سوزش مرطوب می کند. این روش برای اکثر انواع پوست بی خطر است.
  • با این حال، هیدروفیشیال با خطراتی مانند تحریک پوست، قرمزی یا جوش های ناشی از لایه برداری همراه هستند. ساکشن تهاجمی تر می تواند باعث ترکیدن مویرگ ها شود. برخی معتقدند که نتایج به اندازه کافی قوی نیستند که هزینه بالایی را که برای هر دوره متغیر است، توجیه کنند.

هیدرودرم در مطب های پوست و سالن هایی با متخصصین زیبایی ارائه می شود. بسیاری از ارائه دهندگان یک سری 4-6 جلسه با فاصله 2-4 هفته از هم برای نتایج طولانی تر توصیه می کنند، اگرچه یک دوره کامل اثرات قابل توجهی را ایجاد می کند. مراقبت های بعدی مناسب مانند اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، کلیدی است.

# پوست

نظرات


نظرات شما